نشست آموزشی آشنایی با میزکار مجازی و محصول بومی PVM با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان یزد

نظر به مزیت‌های قابل توجه تکنولوژی میزکار مجازی در ارتقاء امنیت سایبری دستگاه و همچنین به منظور گسترش استفاده از محصولات بومی سایبری دارای مجوز، شرکت آوید با همکاری مرکز مدیریت راهبردی افتا و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد نشست آموزشی را در این راستا سه شنبه 1400/9/2 برگزار کرد. این نشست بصورت آنلاین برگزار گردید.

در این نشست علاوه بر آشنایی با تکنولوژی میزکار مجازی، محصول بومی مدیریت ماشین‌های مجازی PVM و آخرین تغییرات آن برای مدیران محترم معرفی شد.

مستند ارائه (محتوای دوره) از این لینک قابل دسترس است.

نشست ارائه محصول در جلسه افتا

در این دوره آموزشی علاوه بر معرفی تکنولوژی میزکار مجازی، به الزامات آن و همچنین چالش‌هایی که توسط این تکنولوژی مرتفع می‌گردد پرداخته شد

تغییرات تکنولوژی و چالش‌های امنیتی حال حاضر حرکت به سمت تکنولوژی میزکار مجازی را به یک الزام تبدیل کرده است.

سامانه مجازی سازی PVM به عنوان تنها سامانه بومی در کشور و دارای گواهی امنیتی افتا، علاوه بر ارائه سرویس سرور مجازی، امکان بهره‌برداری از میزکار مجازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سامانه PVM به عنوان یک اکوسیستم ابر خصوصی، زیرساخت بک آپ مطمئن و همچنین امکان Replication به منظور راه اندازی سایت پشتیبان (بحران)، در اختیار مدیران فناوری قرار می‌دهد.

آوید مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش‌های تیم مدیریت و کارشناسان افتای یزد، سازمان فناوری اطلاعات یزد، و کلیه نهادها و سازمانهایی که در این نشست آموزشی حضور داشتند اعلام می‌دارد.

پاورپوینت ارائه