حضور شرکت رایانش ابری آوید در نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل ۱۴۰۲

هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیر عامل از تاریخ ۲ الی ۵ دی ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت رایانش ابری آوید با هدف ارائه آخرین محصولات خود و ارتباط بهتر با کارفرمایان، در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

هدف از برگزاری نمایشگاه پدافند غیرعامل چیست؟

ممکن است این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که پدافند غیرعامل چیست؟
در واقع به هرگونه اقدام غیرمسلحانه‌ای که در صورت بروز جنگ و یا هرگونه تهدید، موجب کاهش آسیب‌پذیری نیروی انسانی، تجهیزات، ساختمان‌ها و تمامی تاسیسات کشوری در مقابل عملیات‌های مخرب دشمن انجام می‌شود، را پدافند غیرعامل گویند.

تاکنون شش دوره از این نمایشگاه برگزار شده است، و امسال هفتمین دوره این نمایشگاه یرگزار خواهد شد که دارای بخش‌های مختلفی از جمله بخش‌های پدافند سایبری، پدافند الکترونیک، پدافند زیستی، پدافند شیمیایی، پدافند پرتویی، پدافند کالبدی و پدافند فضایی می باشد.

بخش پدافند سایبری یکی از زیربخش‌های مهم پدافند غیرعامل است، چرا که در حال حاضر بخش قابل توجهی از فعالیت‌ها و تعاملات در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و حاکمیتی کشور در تمام سطوح از جمله نهادهای دولتی و موسسات بخش خصوصی در فضای سایبری انجام می‌شود و از طرفی بسیاری از زیرساخت‌ها و سامانه‌های کشوری نیز قسمتی از فضای سایبری را تشکیل می‌دهند. به همین‌دلیل محافظت از این فضا اهمیت فراوانی دارد.

در دوره هفتم نمایشگاه پدافند غیرعامل، دو سالن نمایشگاه بین المللی تهران به بخش پدافند سایبری اختصاص یافته است. و شرکت رایانش ابری آوید نیز در قسمت سالن‌های سایبری شرکت خواهد کرد. لذا از همه کارفرمایان، علاقه مندان، دوستان و همراهان آوید جهت بازدید از غرفه آوید دعوت بعمل می آید.

شرکت رایانش ابری آوید در نظر دارد در این نمایشگاه علاوه بر ارائه آخرین نسخه‌ محصولات خود، جدیدترین محصول آوید، سامانه راهبری امن آوید “راکارد” را نیز رونمایی نماید.

زمان: ۲ الی ۵ دی، ۱۴۰۲
مکان: محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران
غرفه رایانش ابری آوید: سالن میلاد (31A) ، غرفه شماره ۳۳

منتظر اخبار روزانه ما از برگزاری نمایشگاه باشید.

موقعیت غرفه آوید
5/5 - (2 امتیاز)