اخذ گواهینامه پدافند غیرعامل سامانه مجازی‌سازی PVM

شرکت رایانش ابری آوید موفق به دریافت گواهینامه پدافند غیرعامل برای مجازی‌سازی PVM شد. این گواهینامه به شرکت‌ها و سازمان‌ها اجازه می‌دهد برای ارتقا امنیت و پایداری در زیرساخت‌های مهم خود از محصول سامانه مجازی‌سازی PVM استفاده کنند. شرکت آوید پس از پشت سر گذاشتن مراحل احراز صلاحیت (تست های آزمایشگاهی فراوان) از سوی سازمان پدافند غیر‌عامل موفق به دریافت این گواهینامه شد.

پیش از این نیز شرکت آوید موفق به دریافت گواهینامه ارزیابی امنیتی افتا و گواهینامه افتا برای امن‌سازی و مقاوم‌سازی سامانه‌ها ، زیرساخت‌ها و سرویس‌ها شده است.

گواهینامه پدافند غیرعامل سامانه مجازی‌سازی PVM

پدافند غیرعامل چیست؟

پدافند غیرعامل به معنای کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران، بدون استفاده از اقدامات نظامی و صرفاً با بهره‌گیری از فعالیت‌های غیرنظامی، فنی و مدیریتی است.

پدافند غیرعامل در حوزه فناوری ‌اطلاعات ‌و ارتباطات، یکی از زیرمجموعه‌های پدافند غیرعامل کشور بوده و سهم عمده‌ای در راهبرد دفاعی کشور دارد. پدافند غیرعامل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با هدف پیشگیری و کاهش آسیب‌پذیری و پایداری زیرساخت‌های حوزه فناوری ‌اطلاعات‌ و ارتباطات کشور در برابر تهدیدات را دارد.

محصولات شرکت رایانش ابری آوید، با تأمین امنیت و حصول اطمینان از عدم دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و اسرار سازمان‌ها و شرکت‌ها، باعث پایداری و ایمنی زیرساخت‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود.

شرکت رایانش ابری آوید در نظر دارد با دریافت این گواهی‌نامه‌ها استانداردها و الزامات حوزه فناوری اطلاعات بالادستی را فراهم کند.

3.7/5 - (3 امتیاز)