دسترسی دائم کاربران به سرویسها و منابع اطلاعاتی، در دسترس بودن دائمی سرویسها و نرم افزارها، و حفظ امنیت دسترسی‌ها از جمله عوامل تاثیرگذار در تداوم و پایداری کسب و کار و یا فرآیند خدمت رسانی ماست.

در شرایط کنونی کسب و کار، قطعی در سرویسها و شبکه سازمان صدمات جبران ناپذیری به کسب و کار ما وارد می‌کند. لازم است در نظر داشته باشیم کسب و کار ما به کیفیت و سطح اطمینان زیرساخت فناوری ما وابستگی شدیدی دارد. کیفیت در مباحث زیرساخت فناوری به معنای هزینه های گزاف نیست، بلکه به معنای تصمیمات و انتخاب‌های درست است.

آوید برای پایداری کسب و کار شما چه راهکارهایی را ارائه می‌دهد؟

همراهی مطمئن برای انتخابهای کلیدی شما

آوید محصولاتی تولیدی با مجوز و پشتیبانی معتبر به شما ارائه می‌دهد، البته به این معنا نیست که آوید صرفا یک فروشنده نرم افزار است، آوید همراه و عضوی از تیم شماست.

آوید علاوه بر محصولات امن خود، دانش حاصل از یک دهه فعالیت متمرکز و مداوم در حوزه‌ی زیرساخت را در اختیار شما می‌گذارد تا شما با اطمینان خاطر کامل به تصمیم گیری و انتخاب در مباحث کلیدی زیرساختی خود بپردازید.

می‌دانیم که انتخاب‌های امروز ما، سرنوشت فردای کسب و کار ما را رقم می‌زند.

علاوه بر نقاط انتخاب، آوید در لحظات حساس زیرساختی نیز در کنار شماست، تا کسب و کار شما با اطمینان به حیات و چرخه سرویس‌دهی خود ادامه دهد.

طراحی و پیاده‌سازی کامل مباحث زیرساختی

یکی از معضلات رایج در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات سازمانها، پیاده‌سازی ناقص و ناکامل است. در موارد متعددی مشاهده شده است که با وجود تجهیزات مناسب، فرآیندهای نگهداری از اطلاعات(همچون بک‌آپ) و تنظیمات تجهیزات به صورت ناقص و ناکامل صورت گرفته است.

دلیل این امر تنوع مباحث زیرساختی و روزمرگی زیاد در موارد مربوط به حوزه فناوری اطلاعات است. آوید به عنوان عضوی از تیم شما، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که المانهای زیرساختی سازمان شما به شکلی درست و دائمی تنظیم و به صورت مرتب بازبینی گردند.
یکی از ابزارها در کنار مباحث نرم افزاری ارائه چک لیست‌های مرتبط است.

سرویس‌دهی دائمی و بدون قطعی نرم‌افزارهای سازمان

تمام فعالیت‌های زیرساختی در راستای تداوم کسب و کار با این هدف انجام می‌شود که نرم افزارها و اطلاعات به صورت دائمی و امن در اختیار کاربران و مدیران سازمان قرار گیرند.

بعد از انتخاب، طراحی و پیاده‌سازی درست نوبت به استفاده از نرم‌افزارهای درست و معتبر است:

 • قابلیت‌های گوناگون سامانه PVM ضامن سرویس‌دهی دائمی نرم‌افزارهای سازمان شماست.
  • تهیه Backupهای چندگانه به صورت اتوماتیک از اطلاعات.
  • محافظت از اطلاعات(لینک به صفحه محافظت از اطلاعات) در مقابل مخاطرات گوناگون از جمله باج افزار.
  • امکان انتقال نرم افزار از یک سرور به سرور دیگر در صورت خرابی سخت‌افزار (HA & Clustering)
  • راه‌اندازی سایت پشتیبان (سایت دوم).
 • سامانه میزکار مجازی PVM ضامن دسترسی دائم و امن کاربران شما از هر مکان و در هر زمان به نرم افزارهای سازمان شماست.
 • سامانه جداسازی اینترنت «ایناد» ضامن امنیت در زیرساخت سازمان شما و مانع قطعی سرویس‌ها به دلیل بروز مخاطرات امنیتی است.

به اشتراک بگذارید.

امتیاز بدهید post