صفحه اصلیچه کارهایی برای ما انجام می‌دهید؟

ما یک تولید کننده هستیم.
فروش به معنای ارائه فرزند توانمند آوید به کارفرما، و آغاز یک ارتباط ارزشمند و مداوم است.

هدف آوید اطمینان خاطر مدیران فناوری اطلاعات و سایر مدیران سازمان از پایداری و امنیت زیرساخت فناوری اطلاعات و بیمه‌ی ارزشمندترین دارائی سازمان، اطلاعات، می‌باشد.

در این مسیر آوید فعالیتهای متعددی را جزو وظایف خود می‌داند:

 • تدوین مسیر توسعه زیرساخت فناوری اطلاعات
  تیم فنی آوید بر اساس یک دهه تجربه خود در مراکز داده گوناگون، مسیر تکنولوژی و ملزومات ونیازهای خاص کارفرما، مسیر و اولویت توسعه زیرساخت را مشخص می‌کند.

  • مسیر شامل ترتیب و اولویت در تهیه سخت‌افزارهای سروری و ذخیره‌سازی، توسعه زیرساخت شبکه مرتبط با حوزه مجازی‌سازی، ساختارهای بک آپ و تهیه پشتیبان، و سایت پشتیبان (از پارامترهای مهم تداوم کسب و کار) می‌باشد.
 • ارائه مشاوره سخت‌افزار
  تهیه سخت‌افزار مناسب براساس نیازهای امروز و آینده سازمان و همچنین بودجه مصوب از جمله فعالیتهای تیم آوید است. تهیه سخت‌افزار مناسب موجب صرفه‌جویی قابل توجه در منابع مالی سازمان و همچنین دستیابی به کارایی مناسب می‌باشد.
 • چک لیست بررسی زیرساخت مجازی‌سازی
  تیم آوید به صورت منظم زیرساخت مجازی کارفرمایان خود را بررسی و گزارش مبسوطی را در قالب چک لیست در اختیار بالاترین رده مدیریتی سازمان قرار می‌دهند.
 • ریشه‌یابی مشکلات سخت‌افزاری مرتبط با حوزه مجازی‌سازی
  سرویس مجازی‌سازی در سازمان، به عنوان قلب سازمان، به دلیل ارتباط وسیع با طیف گسترده‌ای از زیرساختهای سازمان (شبکه، سرور، استوریج و …)، چالشهای خاصی را، در صورت بروز مشکل در هر یک از اجزای زیرساخت، تجربه می‌کند.
  بررسی دقیق مباحث سخت‌افزاری و ریشه‌یابی آن در صورت بروز چالش برای حوزه مجازی‌سازی از جمله فعالیتهای زیربنایی است که در آوید انجام می‌شود.
 • ریشه‌یابی مشکلات کارآیی (Performance) سرویسها
 • مشاوره شبکه

استفاده از PVM به معنای:
 • بهره‌گیری از محصولی با پشتیبانی معتبر است.
  روح کسب و کار ما تولید است، تولید برای عزت و افتخار کارفرمای ایرانی.
  کارفرمای آوید، از محصولی با مجوز معتبر استفاده می‌کند و همیشه اطمینان دارد که تیمی معتبر و آگاه به جزئیات سامانه در دسترس ایشان هستند تا پیچیده‌ترین مشکلات را با تحلیل مناسب حل نمایند.
 • استفاده از تنها محصول مجازی‌سازی در کشور با تاییدیه امنیتی افتا است.
  سامانه PVM تنها محصول مجازی‌سازی در کشور می‌باشد که دارای تاییدیه امنیتی افتا، به عنوان بالاترین مرجع امنیتی در کشور، می‌باشد.
 • مشارکت در توسعه و آبادانی ایران اسلامی است.
  تولید سنگ بنای اقتصاد و رشد هر جامعه‌ای است. تولید در جامعه ارزش افزوده ایجاد می‌کند، ارزشی که می‌تواند نسلها ادامه داشته باشد. تولید یعنی اشتغال آیندگان این خاک پر برکت. کارفرمایان آوید، جاری کننده حرکتی به سوی آبادانی وطن و بیمه نسل آینده این مرز و بوم هستند.

آوید همراهی مطمئن برای مدیران فناوری اطلاعات در جهت سرویس‌دهی پایدار و امن به ذی‌نفعان سازمان می‌باشد.

به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

1400-6-20 05:55:22 +00:00