آیا می‌دانید تجربه همراهی و پشتیبانی با آوید چگونه است؟

رایانش ابری آوید مجموعه‌ای است منسجم و یکپارچه، برخوردار از مدیریت هوشمندانه، و همدلی واحدهای برنامه‌ریزی، تولید، پشتیبانی، فروش و بازاریابی، اداری و مالی،ارتباط با مشتریان و …

در آوید:

«رضایت مشتری خط قرمز ماست»

 

در پشتیبانی به سبک آوید چه می‌گذرد؟

  • تیم ما (تمامی واحدها و به ویژه تیم پشتیبانی) به صورت 24 ساعته OnCall  هستند.
  • میانگین حداکثر زمان پاسخ‌گویی و رسیدگی به درخواست‌ها در 99% مواقع کمتر از 30 دقیقه است.
  • ما به حفظ کیفیت سرویس‌های سازمان با بررسی تمامی جوانب کار (حتی موارد خارج از قرارداد) تعهد داریم.
  • ما پذیرفته‌ایم که مشتری ولی‌نعمت ماست و با تمام توان سعی در کسب رضایت کارفرمایان داریم.

 

داستان‌هایی از جنس آوید بدانید

  • در آوید سیستم‌های کارفرمایان به صورت منظم پایش و مراقبت می‌شوند. در موارد متعددی با پیشگیری از اتفاقات محتمل از آسیب‌هایی شدید جلوگیری شده است.

به عنوان مثال در یکی از فرآیندهای پایش، افزایش دمای اتاق سرور سازمان تشخیص داده شد و با اقدام به موقع و انتقال موارد به تیم IT سازمان، از بروز اشکالات ناگوار برای مرکز داده جلوگیری شد.

 

  • وجود یک همراه مطمئن و حرفه‌ای، اطمینان خاطری برای مدیران فناوری‌اطلاعات برای روزهای سخت است.

ما در بحران کرونا، که مدیران فناوری‌اطلاعات روزهای پرکاری را به دلیل ایجاد زیرساخت‌های دورکاری در سازمان سپری می‌کردند، فراتر از تعهدات خود در کنار کارفرمایان قرار گرفتیم. رفع مشکلات متعدد در جهت تسهیل فرآیند دورکاری از جمله فعالیت‌هایی بود که در این ایام توسط تیم ما انجام شد و با افتخار اعلام می‌کنیم که هم‌اکنون زیرساخت‌های دورکاری متعددی بر فراز سامانه PVM، پایدار و با سرعت عالی، در حال سرویس‌دهی می‌باشد.

 

قانون بروز اتفاقات در آوید چیست؟

ما اعتقاد داریم «بدترین اتفاقات در بدترین زمان ممکن رخ می‌دهد» و در این مسیر استثنایی وجود ندارد.

این یک قانون حتمی برای ما است که تاثیر زیادی در فرآیند تحلیل، طراحی، توسعه، تست و پشتیبانی محصول داشته است.

  • در داستان «خلقت PVM» عنوان کردیم که در دوران حضور رئیس‌جمهور در یکی از استان‌ها، یک تجربه باعث تحولی در PVM شد.
  • ایام انتهایی اسفند و تعطیلات نوروز همواره آماج اتفاقات مختلف بوده است، این موضوع دقیقا در زمانی اتفاق می‌افتد که فعالیت‌های مالی در اوج تحرک خود قرار دارد. در حادثه‌ای در سال‌های نه‌ چندان‌ دور، در 28 اسفند، نزدیک به 7 ترابایت از اطلاعات یکی از کارفرمایان عزیزمان با مشکل جدی مواجه شد، اطلاعاتی که سطح تاثیرگذاری کشوری داشتند.با تلاش شبانه‌روزی تیم ما، تا روز چهارم فروردین، تمامی امور به حالت عادی برگشت، موضوعی که می‌توانست عواقب ناگواری برای تمام بازیگران به دنبال داشته باشد!

 

  • کرونا نیز تجربه‌ای از جنس بدترین اتفاق، در بدترین زمان ممکن بود. جمع کثیری از کارفرمایان آوید در حوزه سلامت هستند.

با شروع کرونا در یکی از بیمارستان‌ها، که به عنوان قرنطینه کرونا در سطح شهر تعیین شده بود، ارتقا در زیرساخت‌های فناوری، به دلیل افزایش توان پاسخ‌گویی با توجه به حجم بالای مراجعات و حساسیت‌ها، ضروری شد. به دلیل تغییرات بنیادین، کارشناسان ما مجبور بودند کار را به صورت حضوری انجام دهند. با وجود تمامی هشدارها و حساسیت‌های موجود، اولویت اول ما، رضایت کارفرما و تسهیل فرآیندهای زیرساختی برای رفع دغدغه‌های مدیران فناوری اطلاعات سازمان بود.

ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در محل کارفرما حاضر شدیم و با موفقیت و بدون قطعی سرویس، فعالیت‌های زیرساختی را به انجام رساندیم.

قانون طلایی آوید

قانون طلایی ما؛ طلایی بودن کارفرما است.

ما تولید را با هدف ارائه خدمات باکیفیت و افزایش قدرت مطالبه‌گری کارفرمایان عزیز انتخاب و همیشه تلاش کرده‌ایم همراهی مطمئن و دلسوز در تمام ایام خوشی و ناخوشی باشیم.

ما اعتقاد داریم پشتیبانی علاوه بر ارائه با کیفیت محصول و ارائه خدمات پس از فروش، نیازمند درک صحیح جایگاه والای انسانی در مناسبات و ارتباطات است.

بیشتر بخوانید:

داستان خلقت سامانه مجازی‌سازی PVM

فرایند خدمات پشتیبانی آوید